СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю Слідком РФ окупованого Криму порушив кримінальну справу стосовно поліцейських з "окремого батальйону патрульно-постової служби поліції" ( "ПРО ППСП").

Їх звинувачують "в нанесенні ударів трьом потерпілим".

Про це повідомляє прес-служба "головного слідчого управління Слідчого комітету РФ в Криму".

— В ході слідства встановлено, що посадові особи ПРО ППСП УМВС Росії по Сімферополю вчинили дії, що явно виходять за межі їх повноважень, завдяки чому виникло істотне порушення прав і законних інтересів суспільства і держави, виражені в застосуванні насильства, шляхом нанесення ударів трьом потерпілим.

Потерпілі отримали тілесні ушкодження.

Кримінальну справу відкрили за пунктом частини 3 статті 286 КК РФ - "перевищення посадових повноважень із застосуванням насильства чи загрози його застосування".

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Обставини злочину встановлює слідство.

 


У липні в Криму російські силовики побили водія сім'ї лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва — Ахтема Мустафаєва. У підвалі кримському татарину погрожували вбити його, якщо він не буде співпрацювати з ФСБ. Незабаром Мустафаєв покинув півострів і розповів про тортури журналістам в Києві.

Джерело: crim.sledcom.ru

 

QHA