СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Маріонетковий суд в анексованому Криму ухвалив рішення заарештувати капітана затриманого біля берегів Криму українського судна «ЯМК-0041».

Як повідомляють російські ЗМІ, українцю загрожує до 5 років позбавлення волі.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

— У разі доведення провини Новицькому В.В загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років. Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, — повідомляють ЗМІ.

Вчора QHA повідомляло, що у відношенні українського капітана порушено кримінальну справу за статтею "Браконьєрство". Російські силовики також повідомили, що на судно накладено арешт.

Раніше постійний представник президента України в АРК Борис Бабін повідомив, що екіпаж затриманого ФСБ українського судна доставили у Севастополь. Він зазначив, що на українських моряків можуть чинити тиск. Бабін додав, що затримання українського судна — порушення норм міжнародного права і прав людини.

QHA повідомляло, що російські прикордонники затримали біля берегів анексованого Криму українське судно «ЯМК-0041» з екіпажем з п'яти чоловік — громадян України. У рибалок нібито вилучили незаконні знаряддя вилову — декілька кілометрів сітки. Окупанти стверджують, що рибалки організували промисел у винятковій економічній зоні РФ.

QHA