ДЖАНКОЙ (QHA) -

Поблизу Джанкойського відділення поліції спостерігається активність російських силовиків. Біля будівлі збираються ОМОНівці, поліцейські машини, "Газелі", "Камази".

Джерела в Криму повідомляють, що, ймовірно, готуються нові обшуки і затримання.

— Однак поки немає повідомлень про те, що когось "відвідали", — повідомляє місцевий житель.

Також у Джанкої не виключають, що активність силових структур РФ на анексованому півострові пов'язана з проведенням навчань.

— У нас же прикордонна зона. Військова прокуратура, військове містечко, вертолітний майданчик, будинки для співробітників ФСБ — все тут. Тому такі явища тепер не рідкість, — передає джерело.

Відзначимо, що вчора, 28 листопада Центральний районний "суд" Сімферополя продовжив домашній арешт Алі Асанову і Мустафі Дегерменджі — фігурантам так званої справи "26 лютого".

При розгляді питання про продовження запобіжного заходу Мустафа Дегерменджі попросив суд дозволити йому виходити з дому в денний час, щоб допомагати родині після арешту батька.

Однак суддя Сергій Деменок прохання підсудного проігнорував і залишив обох активістів під домашнім арештом з утриманням у житловому приміщенні до 7 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки в будинках Асана Чапуха і Амета Асанова у Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — у с. Ближньому Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

QHA