АРМЯНСЬК (QHA) -

 

Завод «Кримський титан» в анексованому Криму відновив роботу після того, як трохи більше місяця тому на ньому сталися хімічні викиди.

Про це сьогодні, 22 жовтня, «Крыминформу» повідомив «голова адміністрації» Армянська Василь Теліженко.

— У суботу (20 жовтня) відбувся запуск заводу. На підприємстві пішли усі процеси. Щоб завод запрацював на повну потужність, необхідно близько тижня, — зазначив він.

У прес-службі «управління» Росприроднагляду Криму заявили, що під час запуску роботи заводу взяли проби на джерелах хімвикидів, а також перевірили працездатність газоочисних установок.

Повідомляється також, що експерти перевірили забруднення атмосферного повітря у межах санітарно-захисної зони «Кримського титану».

 

QHA повідомляло, що наприкінці серпня жителі Армянська почали скаржитися на погіршення екологічної ситуації у місті. За одну ніч на металевих предметах на вулиці з'явилася іржа. Люди почали масово страждати від алергії.

Незабаром «влада» Криму заявила, що причиною забруднення стали кислотні викиди заводу «Кримський титан».

14 вересня у місті оголосили режим надзвичайної ситуації, проте вже 23 вересня його скасували. Дітей з міста евакуювали в санаторії на ПБК, спочатку розмістивши їх у непридатних для проживання умовах. Українська влада заявила про готовність розмістити дітей з Армянська у санаторіях Херсонщини.

 

Джерело: Крыминформ

QHA