СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти затримали в окупованому Криму українця нібито за спробу збуту вогнепальної зброї, повідомляє ФСБ РФ.

Українець затриманий разом з громадянином РФ. У прес-службі ФСБ розповіли, що українця 1986 року народження і росіянина 1992 року народження затримали під час спроби збуту вогнепальної зброї — пістолета «ТТ».

Пістолет російські силовики вилучили і направили експертам на дослідження. Стосовно затриманих вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 222 КК Росії.

Раніше зниклий безвісти на анексованому півострові житель Харкова Олександр Стешенко, який був затриманий російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим, згодом став фігурантом справи про підпал будинку муфтія Криму.

У ФСБ повідомили, що Стешенко разом з екстремістською групою, нібито створеною Еролом Велієвим — помічником лідера кримськотатарського народу, народного депутата Верховної Ради України Мустафи Джемілєва, "за вказівкою лідера забороненого в Росії Меджлісу кримськотатарського народу Р. Чубарова, який знаходиться в розшуку, і за підтримки СБУ планували вчинення злочинів з мотивів політичної ворожнечі, з метою залякування проросійськи налаштованих кримських татар і нагнітання міжнаціональної напруженості на території Республіки Крим".

QHA