КЕРЧ (QHA) -

Активіст громадського руху «Громадський народний фронт», лояльний до окупації Криму Росією, колаборант Андрій Страшко був затриманий керченськими правоохоронцями під час зустрічі з громадянами міста. Про це на сторінці «Новини Керчі» Вконтакте розповів інший активіст Віктор Попов.

За твердженнями активіста, зустріч була присвячена екологічним проблемам Керчі. Правоохоронці окупованого міста закидають організацію несанкціонованого мітингу Андрію Страшку, хоча ніякого мітингу не було, і учасники організації навіть не планували його проведення. Попов бачить в арешті Страшка спробу місцевої влади зрізати на корені громадські екологічні ініціативи.

 — Перші підсумки зустрічі керчан із представниками ШТАБУ ОНФ Криму, що відбулася на його ж прохання — зустрітися з представниками небайдужої міської громадськості, було «забирання» АНДРІЯ до прокуратури для складання Протоколу за організацію нібито НЕСАНКЦІОНОВАНОГО МІТИНГУ.

На наш погляд, у даному випадку спостерігається небажання наглядових органів розібратися в причинно -наслідкових зв'язках, а за суто зовнішніми ознаками «зліпити справу» і примусити громадськість до мовчазної споглядання на те, що діється в одному з найбільш загазованих міст Криму, свавілля відносно до зелених насаджень, що захищають здоров'я громадян.

Місцева «влада» і представники правоохоронних органів відмовчуються з приводу затримання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в окупованому Сімферополі так звані правоохоронці затримали главу «Кримського антикорупційного комітету» Іллю Большедворова, який в понеділок, 6 лютого, вийшов на одиночний пікет з плакатом «Вкрадений Сімферополь» з вимогою відставки підконтрольного Кремлю голови міської адміністрації Геннадія Бахарєва.

Разом із ним «поліція» доставила до Центрального райвідділу і «отамана кримського козацтва» Сергія Акімова, який знімав те, що відбувається, на камеру. Співробітники органів мотивували затримання кримчан побоюванням, що, «можливо, збереться натовп».

ФОТО: інтернет

QHA