КЕРЧ (QHA) -

Окупаційна влада Керчі знайшла підозрюваних у вандалізмі на мусульманському кладовищі у селищі Багерове. Про це повідомив «замглави» так званої адміністрації Керчі Дилявер Мельгазієв на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що підозрюваними виявилися місцеві підлітки.

— Незважаючи на заяви низки кримськотатарських діячів про те, що цей злочин залишився безкарним повідомляю, що винуватці знайдені — ними виявилися неповнолітні, які заради забави зробили цей дурний вчинок, — написав Мельгазієв.

Він підкреслив, що цей вчинок підлягає покаранню.

— Їхні діяння буде розглянуто на засіданні комісії у справах неповнолітніх Ленінського району, батькам направлені протоколи про адміністративне правопорушення, а також будуть вжиті інші заходи, передбачені законодавством. Безумовно, вандалізм на кладовищі, не важливо якого віросповідання там би не були поховані люди — підлягає засудженню і покаранню.

QHA повідомляло, що невідомі особи в окупованому Криму в селищі Багерове (Ленінський район) пошкодили близько 15 надгробків на мусульманському кладовищі. Місцеві жителі звернулися з цього приводу в «поліцію» і до так званої місцевої влади.

QHA