СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму знижується негативне ставлення до української символіки, яке було одразу після анексії півострова. Про це повідомив кримський блогер Леонід Кузьмін.

— Зараз вже немає такої позиції щодо української символіки, що треба схопити, порвати, знищити. Але все одно її поява сприймається негативно з боку правоохоронних органів. Але люди вже більш нейтрально реагують на таку символіку. Деякі почали ходити з синьо-жовтою стрічкою на портфелях, а також прапорці носять, — зазначив він.

При цьому блогер підкреслив, що «правоохоронці» за українську символіку можуть затримати і «якщо протоколу не складуть, то якусь бесіду з людиною проведуть».

За словами Кузьміна, у жителів окупованого Криму знизилася напруженість до новин про Україну.

— Тобто, люди поступово бачать, що нічого не відбувається з того, що обіцяли в Росії. Життя триває так само, як і до анексії Криму. Нічого не змінилося, окрім прапора і грошей у гаманці. Особливо стало спостерігатися таке нейтрально-позитивне ставлення до України з 2016 року, воно триває зараз. Люди починають цікавитися: «А що там?».

Він додав, що на анексованому півострові ще є частина суспільства, яка вірить у те, що в Україні «вбивають російськомовних».

Нагадаємо, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук заявив, що окупований Крим усе більше втягується в обслуговування російських військових авантюр не тільки на Донбасі, але й в Сирії. Так, президент Росії Володимир Путін підписав указ про передачу феодосійського заводу «Море» у власність корпорації «Ростех», яка управляє частиною російського військово-промислового комплексу (ВПК).

Джерело: Обозреватель

QHA