ЯЛТА (QHA) -

 

Голова адміністрації Ялти Олексій Челпанов звільнив мера селища Сімеїз Ігоря Дишлевого.

Своє рішення Челпанов мотивував тим, що Дишлевий "не виконував завдання, поставлені на оперативно-господарських нарадах", пишуть "Примечания".

Дишлевому закидають, що у селищі торгують контрафактною лікеро-горілчаною продукцією, а також існують проблеми з вивезенням сміття.

У Сімеїзі причиною звільнення Дишлевого вважають конфлікт навколо створення "муніципальних сміттєвих полігонів", проти яких він виступав.

Жителі селища говорять, що на відставку голови Сімеїзу могло вплинути перенесення початку реконструкції набережної у селищі з червня на кінець вересня.

Іншою ймовірною причиною називають конфлікт Дишлевого з колишнім селищним землевпорядником Андрієм Сафроновим.

Джерела "Примечаний" в адміністрації міста кажуть, що новим мером Сімеїзу може стати начальник БТІ Ялти Світлана Романенко — дружина заступника голови Ялтинського міського суду.

Це особливо цікаво на фоні того, що Ігор Дишлевий має намір поновитися на посаді через суд.

 

QHA писало, що у рамках "федеральної цільової програми соціально-економічного розвитку" півострова з 15 вересня почали реконструкцію набережної у Сімеїзі.

Завершити реконструкцію планують за два роки. Набережна Сімеїзу почала руйнуватися ще у 1992 році. Морський шторм у жовтні 2015 року остаточно розбив бетон берегоукріплювальної конструкції і вимив грунт.

 

Джерело: Примечания

QHA