КИЇВ (QHA) -

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллєров відсторонив від виконання обов'язків командира криворізької військової частини 3011, військовослужбовці якої брали участь в параді 22 лютого під радянськими прапорами. Про це сьогодні, 28 лютого, заявили у прес-службі Національної гвардії України.

— Національна гвардія України продовжує службове розслідування за фактом участі військовослужбовців Національної гвардії України у Кривому Розі в заходах з нагоди 74-ї річниці визволення міста від німецьких загарбників з використанням радянської символіки. Під час розслідування командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллєров відсторонив від виконання обов'язків командира військової частини 3011 полковника В'ячеслав Мельника, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 лютого, на святкуванні 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від німців бійці Національної гвардії пройшлися містом з радянськими прапорами.

Раніше QHA повідомляло, що за даним фактом командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Юрієм Аллєровим призначено службове розслідування.

QHA