КИЇВ (QHA) -

Вчора, 22 лютого, на святкуванні 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від нацистів, бійці Національної гвардії пройшлися містом з радянськими прапорами. Про це сьогодні, 23 лютого, заявили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

— Під час святкування 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від німців використовувалася радянська символіка. За даним фактом командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Юрієм Аллєровим призначено службове розслідування, — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, у квітні 2015 року був ухвалений, а у травні набув чинності закон «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки».

Для реалізації цього закону, 8 грудня 2015 року при Інституті національної пам'яті, була створена експертна комісія. Протягом півроку місцеві органи влади мали провести громадські слухання і запропонувати ВР нові назви. У тих випадках, коли такі слухання не проводилися, назви пропонував Інститут національної пам'яті.

QHA