СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У квітні в окупованій Росією Євпаторії у період з 8 до 17 години відбуватимуться відключення ліній електропередач через плановий ремонт. Про це повідомили у прес-службі «Крименерго».

— Ремонт електрообладнання дозволить забезпечити надійне і стабільне енергопостачання. Просимо з розумінням поставитися до відключення електроенергії, — йдеться у повідомленні.

У «Крименерго» рекомендували жителям міста від'єднувати електроприлади від мереж на період проведення робіт з метою уникнення їхнього пошкодження під час подачі електроенергії.

— Не вмикайте у мережу одночасно декілька приладів; плануйте відповідну домашню роботу на інші години, а додатковий обігрів приміщення (у разі такої необхідності) — на нічний час, коли навантаження у мережі мінімальна. Залишайте мінімально необхідне освітлення. Дотримуйтеся умови договору енергопостачання в частині рівня дозволеної потужності, — йдеться у повідомленні.

Раніше, у грудні минулого року, в окупованому Криму вже було віялове відключення електроенергії. Окупанти це також пов'язали з плановими ремонтними роботами ДУП РК "Крименерго".

QHA