ЛЬВІВ (QHA) -

Вчора, 28 квітня, центральною частиною Львова пройшов націоналістичний марш величі та духу. Участь в події взяли понад тисячу осіб, більшість із яких були одягнені у вишиванки. 

У такий спосіб львів`яни відзначили 75-у річницю створення Української Дивізії "Галичина" Української Національної Армії. Стартував марш від пам`ятника Степану Бандері, звідки рушив до проспекту Свободи.

— Я сьогодні тут у вишиваній сорочці, яку творила своїми руками ще моя бабця, бо треба пам`ятати свою історію та знати пам`ятні дати для свого народу, тільки тоді у нас буде сильна вольова нація, — зазначила учасниця маршу Марта, яка пришла на подію разом зі своєю подругою. 

Учасники несли банер “Не згасне полум’я слави” та скандували гасла: “СС Галичина — дивізія Героїв”, “Стережись чужинець — тут господар українець”, “Слава Україні — Героям Слава”.

Завершився вечір концертом легендарного гурту  "Кому вниз".

Попри побоювання провокацій та посилену охорону маршу, все минуло мирно, жодна із політичних сил не вивісила своєї символіки.

Нагадаємо, 26 березня у Києві націоналісти намагалися зірвати лекцію про ультраправі рухи, яка мала відбутися у коворкінг-центрі "ZONE". Близько 10 активістів увірвалися до приміщення центру і позривали плакати, які там висіли.

QHA