ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 7 грудня, громадськість та представники влади прийшли до пам'ятника видатному українцю, аби разом вшанували пам'ять композитора отця Михайла Вербицького.

До підніжжя пам’ятника присутні поклали квіти та спільно виконали Національний Гімн України. Після чого відбулося громадське віче.

Присутній на заході губернатор Львівської області Олег Синютка зазначив:

— Постать отця Михайла Вербицького є символом України. У нього була особлива роль, яку він відіграв у історії України, в її об'єднанні, створивши разом із Павлом Чубинським український славень. Його життя — це історія вольової людини, справжнього духовного наставника та велета духу, який подарував нам невмирущий гімн.

 

Окрім влади, до участі у події приєдналося молоде покоління, яке попри свій юний вік добре знає, хто такий Вербицький і чому його треба шанувати:

— Гімн  це головна пісня цілого народу, тому його слова має знати кожен українець. А гімн у нас красивий, тому ми сьогодні тут, аби вшанувати отця Вербицького,  сказала у коментарі учениця 5-го класу Марія.

Довідка: Отець Михайло Михайлович Вербицький — український композитор, хоровий диригент, священик УГКЦ, громадський діяч, автор музики Державного Гімну України «Ще не вмерла Україна».  

QHA