МАРІУПОЛЬ (QHA) -

У Маріуполі відбулася виставка-конкурс собак без певної породи «ДворНяшка». У ній взяли участь більше десяти собак, привезених із зони бойових дій та з непідконтрольних Україні територій. Ще близько десятка представлених тварин були місцевими, але з ними жорстоко поводилися їхні колишні господарі.

Перед виходом учасників конкурсу на сцену ведуча попросила глядачів не аплодувати, оскільки тварини все ще адаптуються на новому місці і бояться гучних звуків.

— Для нас важливо показати, що немає різниці між породистим собакою і простим дворняжкою, який пережив обстріли і бомбардування, каже організатор заходу Анастасія.

Власники собак, які брали участь у виставці, отримали призи: набори кормів і засоби по догляду за тваринами. Меценатами заходу виступили депутати міської ради та лікарі ветеринарної клініки.

Комітет «Щасливі тварини» спільно з маріупольськими військовими волонтерами щомісяця вивозить тварин із зони АТО. Серед учасників виставки були собаки з Широкиного, Мар'їнки і навіть Донецька.

Акція мала благодійний підтекст: всі зібрані кошти організатори планують направити на підтримку життя тварин у притулках, а також на подальшу роботу в сірій зоні і на окупованих територіях.

QHA