КИЇВ (QHA) -

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація дитячого кримськотатарського журналу «Арманчик'» у рамках Днів кримськотатарської історії та культури.

На презентації був присутній заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

Під час заходу організатори відзначили, що «Арманчик'» — дитячий розважально-пізнавальний журнал кримськотатарською мовою, який випускається з 2011 року.

Організатори також підкреслили, що незважаючи на окупацію Криму, журнал продовжують випускати і вести активну роботу зі збереження і популяризації кримськотатарської мови та історії корінного народу анексованого Росією півострова.

QHA повідомляло, що турецький журнал "Türk Dünyası Tarih Kültür Dergisi" ("Історично-культурний журнал Тюркського світу") у своєму щомісячному лютневому номері помістив на обкладинку зображення Ханського палацу в Бахчисараї.

Нагадаємо, відомий турецький співак Ахмет Шафак виступив проти знищення російськими окупантами Ханського палацу в Бахчисараї. Співак назвав провокації проти резиденції правителів Кримського ханства історичним геноцидом проти кримськотатарського народу.

Джерело: МІГ

QHA