АРМЯНСЬК (QHA) -

В окупованому Криму після хімічних викидів на заводі «Кримський титан» усі металеві предмети вкрилися іржею. Фотографії з анексованого півострова на своїй сторінці у Twitter опублікував користувач RoksolanaToday & Крим.

На фото видно, що автомобілі, які залишили на вулиці, вкриваються іржею, у приміщеннях все також покривається шаром іржавого нальоту.

— Але для людей, що б ви розуміли, ніякої загрози немає, навіть користь — пілінг внутрішніх органів безкоштовно, — зазначає користувач RoksolanaToday & Крим.

QHA повідомляло, що в Армянську ввели режим надзвичайного стану, оскільки гранично допустима концентрація шкідливих речовин перевищена у 9 разів.

Нагадаємо, жителі Армянська і навколишніх сіл в окупованому Криму 14 вересня знову поскаржилися на хімічні викиди в атмосферу. Підконтрольна Кремлю влада міста підтвердила ще один викид і заявила, що комунальники продовжують промивати місто.

Раніше, 11 вересня, глава Херсонської області Андрій Гордєєв заявив, що окупаційна влада Криму в авральному порядку засипає кислотонакопичувач на заводі «Кримський титан». А прокуратура АРК, у свою чергу, закликала усіх постраждалих в результаті викидів шкідливих речовин «Кримського титану» готувати позови до окупаційної влади.

За даними заступника директора заводу Андрія Доганова, «Кримський титан» призупинив роботу. Воду, яку використовували на виробництві, окупанти мали злити до кислотонакопичувача.

QHA