СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У мережі з'явилися нові фото так званої реконструкції "Ханського палацу", яку проводять окупанти. Відповідні фото були опубліковані на сторінці у Twitter RoksolanaToday & Крим.

"Депутат Держдуми РФ" Руслан Бальбек, у свою чергу написав, що роботи нібито проводяться з дотриманням усіх норм з використанням іспанської черепиці — "татарки".

— Людину врятували, коли вона потопала, а вона обурюється, чому це її за волосся хапають. Не можна посмажити яєчню, не розбивши яйця, — написав колаборант.

У свою чергу, користувач RoksolanaToday & Крим активно розкритикувала колаборанта за його позицію, вказуючи на неправильні факти.

— А правда, як каже один ага з Бахчисарая, що історичну черепицю міняють на промислову з автоклава? "Брехня! Не слухайте агу! Он Русланчик вам набреше, — прокоментували його слова у мережі. — Руслан Ісмаїл Оглу Бальбек (Киримли) схвалює варварське знищення унікальної, єдиної у світі, пам'ятки палацової кримськотатарської архітектури та символу народу. Руслан, а куди ти будеш бігти, шановний? у киримли є тільки Крим. Тут і ляжеш, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше також відбувся одиночний пікет біля Ханського палацу. Молода людина перед входом до палацу розгорнула плакат з написом: "Stop Vandal".

За декілька хвилин до молодої людини підійшов "поліцейський", після чого учасник пікету припинив акцію. Кримський силовик, цілком ймовірно, склав протокол.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров на парламентських слуханнях на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні» закликав переслідувати російських окупантів, які несуть відповідальність за знищення Ханського палацу в Бахчисараї.

QHA