КИЇВ (QHA) -

Перевіряючи наявність синіх галочок навпроти офіційних акаунтів українських чиновників і міністерств, СБУ захищає користувачів мережі від фейкових новин. Про це у коментарі QHA розповів заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

За його словами, Росія створює фальшиві аккаунти українських чиновників і активно поширює неправдиві заяви з приводу важливих подій.

— СБУ зверталося до нас, щоб сторінки пройшли верифікацію. Вони здійснюють контроль, щоб користувачі соціальних мереж отримували інформацію з перевірених джерел. Для цього і проводиться ця робота зі збору інформації, — підкреслив заступник міністра.

При цьому Золотухін зазначає, що не всі українські чиновники активно використовують для спілкування з людьми соціальні мережі, і цю ситуацію треба змінювати.

— Ми будемо активізувати роботу з проведення тренінгів для регіональних органів, щоб поширювати інформацію та виходити на нові аудиторії. Це хороший канал, який активно використовують наші противники, — розповів він.

Нагадаємо, що з критикою роботи СБУ у сфері верифікації даних виступав міністр фінансів України Олександр Данилюк, який вважає, що ці функції не властиві цій службі.

Раніше QHA повідомляло, що Facebook відповів, чому блокує українських активістів.

QHA