КЕРЧ (QHA) -

В оборонному відомстві Росії заявили про бажання залучити до служби в лавах російської армії жителів окупованого Криму. Про це повідомляється на сайті Міністерства.

— Заключна в поточному році акція «Служба за контрактом у Збройних Силах — твій вибір!» за участю екіпажів і авіаційних груп вищого пілотажу Повітряно-космічних сил (ВКС) Росії пройде в Керчі. Акція пройде на міській набережній Керчі 19 листопада, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у заході будуть задіяні винищувачі Су-27, фронтові бомбардувальники Су-24М, штурмовики Су-25, а також авіаційна група «Стрижі», льотчики якої продемонструють комплекс фігур вищого пілотажу в складі чотирьох екіпажів, парний і одиночний пілотаж.

Відкриють програму представники збірної ВКС Росії з парашутного спорту, які виконають десантування з вертольота Мі-8 з прапорами Росії, Міністерства оборони РФ, Повітряно-космічних сил та іншими.

На місці проведення акції в рамках статичного показу будуть представлені озброєння і військова техніка об'єднання ВПС і ВПО, а також підрозділів Сухопутних військ Південного військового округу.

Крім цього, будуть розгорнуті мобільні пункти відбору громадян на військову службу за контрактом та агітаційні пункти вищих навчальних закладів ВКС, де можна буде пройти спеціалізоване тестування і початкові етапи відбору на військову службу за контрактом.

ФОТО: інтернет

QHA