КИЇВ (QHA) -

У селищі Новоолексіївка (Херсонська область) відкрили меморіальну дошку на честь 100-річчя визволення армією УНР Криму від більшовиків. Про це повідомили у прес-службі представництва президента України в АРК у Facebook.

— У рамках святкування на станції Новоолексіївка із залученням представників місцевого самоврядування, військових частин, Меджлісу кримськотатарського народу, волонтерів та активістів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої сотій річниці звільнення Криму військом Української народної республіки від російсько-більшовицьких окупантів, — йдеться у повідомленні.

У будинку культури Чонгарської сільради, який знаходиться біля адмінмежі з окупованим півостровом, відбувся концерт на честь 100-річчя визволення Криму. На заході був присутній постійний представник України в АРК Борис Бабін.

— Він нагадав, що саме Чонгар є знаковим і символічним місцем не тільки в історії визволення Криму від російських більшовиків сто років тому, але й місцем, де було зупинено наступ військ Росії навесні 2014 року, — підкреслили у прес-службі.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Україна звільнить окуповані Росією Крим і Донбас, як зробила це армія УНР 100 років тому.

Спікер ВР зазначив, що «сьогодні — ті ж події і той самий окупант».

QHA