КИЇВ (QHA) -

В урочистих заходах з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України візьмуть участь військові підрозділи декількох країн НАТО. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час перевірки підготовки особового складу, який залучається до військового параду.

— Ми запросили взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня незалежності України наших іноземних партнерів, зарубіжних колег — представників оборонних відомств і міністрів оборони країн-партнерів, з якими ми співпрацюємо, проводимо спільні навчання, які допомагають нам реформувати вітчизняне військо і оборонне відомство за стандартами НАТО, — сказав він.

За словами міністра оборони, у даний час вже отримано підтвердження від шести країн.

Перша спільна репетиція параду Національної гвардії та інших силових структур пройшла на території авіаційного заводу імені Антонова у Києві.

День незалежності України, який відзначається 24 серпня, у 2017 році припадає на четвер. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, цей день буде вихідним.

Всього до Дня незалежності заплановано понад 15 заходів — різноманітних медійних, освітніх, культурних проектів, дипломатичних прийомів та акцій вшанування пам'яті героїв, які віддали життя за незалежність України.

ФОТО: УНІАН

QHA