РІВНЕ (QHA) -

Першими, хто скористався послугами мобільного пункту, були мер Рівного Володимир Хомко та секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Для промо-акції пересувний пункт розташували біля міської ради. Прийшов на представлення й голова Рівненської облради Микола Драганчук.

А мер Рівного та секретар міськради ділилися враженнями після отримання нових прав. Зокрема, Володимир Хомко зазначив, що для людей це дуже вигідна справа.

— Я дуже задоволений, що таке є в місті Рівному. Часто їжджу за кордон, сам за кермом 26 років. Люблю подорожувати, — розповів Володимир Хомко.

Уся процедура займатиме близько двадцяти хвилин. Якщо будуть перевіряти авто, то часу треба більше. Такий мобільний пункт буде виїжджати у віддалені райони області. Найважливішими умовами є розташування банківської установи та можливість підключення до Інтернету. Коштує послуга зі зміни посвідчення 201 гривню, а реєстрація авто – до 500 гривень.

Як розповів кореспонденту QHA керівник Регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець, з районними адміністраціями та райрадами вже дійшли до попередніх домовленостей. Представники місцевої влади акумулюватимуть людей – це має бути не менше 10 чоловік.

У пересувному пункті, за словами заступника директора Регіонального центру області Віктора Залюбовського, працюватиме троє осіб – адміністратор, оператор та експерт. Такі центри називають більш економними та зручнішими, ніж стаціонарні пункти.

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року в Рівному відкрили новий сервісний центр МВС

QHA