ПУСАН (QHA) -

 

У порту міста Пусан Південної Кореї затримали російське вантажне судно «Севастополь».

У Міжнародній федерації транспортних робітників (ITF) вважають, що це пов'язано з санкціями щодо компанії «Гудзон», яку профспілка моряків внесла до "чорного списку" через обман членів екіпажу під час укладання контрактів.

Відзначається, що судно затримали 29 вересня. "Севастополь" перебуває в порту.

У російській профспілці моряків заявили, що готові надати допомогу екіпажу затриманого судна у разі звернення.

— Поки що екіпаж не звертався. На судні, якщо його надовго затримають, виникнуть проблеми і по зарплаті, і з поверненням екіпажу додому. Звичайно, будемо допомагати, — заявив голова профспілки на Далекому Сході РФ Микола Суханов.

Відзначимо, раніше США внесли до списку санкцій по КНДР дві російські фірми і шість кораблів, включаючи судноплавну компанію «Гудзон» (їй належить судно «Севастополь» — прим. ред.).

У Мінфіні Сполучених Штатів заявили, що судна доставляли очищені нафтопродукти, які могли перекачуватися між постачальниками РФ і КНДР у нейтральних водах.

 

Раніше повідомлялося, що судновласник судна «Moryak», яке вийшло з порту Сімферополя з дванадцятьма моряками на борту, кинув їх напризволяще. Судно йшло у напрямку турецького порту Бандирма з вантажем вагою 1400 тонн.

 

Джерело: Sevas.com

QHA