КИЇВ (QHA) -

У притягненні українського політв'язня Володимира Балуха до кримінальної відповідальності є зацікавлена ​​особа. Про це у коментарі QHA повідомила адвокат українського активіста Ольга Дінзе.

— Є зацікавлена ​​особа у притягненні Балуха до кримінальної відповідальності й позбавлення його волі, — зазначила вона.

Адвокат прокоментувала запит сторони обвинувачення з приводу того, щоб засудити Балуха до чотирьох років ув'язнення і заявила, що цей термін покарання абсолютно не відповідає так званій справі.

— Термін покарання, який просив призначити держобвинувач, неспівмірний злочину.

Ольга Дінзе додала, що наразі стан здоров'я українського політв'язня задовільний.

Нагадаємо, член Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов заявив, що другу кримінальну справу проти Володимира Балуха сфабрикувало ФСБ, а не начальник Роздольненського ізолятора. Сєдов додав, що справу на Балуха завели через те, що він не погодився з вироком.

QHA повідомляло, що обвинувачення вимагає для Володимира Балуха 4 роки колонії за нібито дезорганізацію роботи Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в окупованому Криму. 2 липня відбулося засідання «суду» в другій справі проти українця за нібито побиття так званого начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

У свою чергу, Ольга Дінзе розповіла, за що окупанти хочуть дати Балуху чотири роки колонії. За її словами, бійку за участі Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко. При цьому Балух не бив Ткаченка. Те, що відбулося, було знято на камеру спостереження і долучено до справи.

QHA