АЛУШТА (QHA) -

Сьогодні, 9 серпня 2018 року, окупанти РФ викликали на допит кримських татарок: Наджиє Аджи-Мамутову і Селіме Алієву. Про це передає громадська організація "Кримська солідарність".

За даними правозахисників, їх викликають на допит у так званий "слідчий відділ міста Алушта ГСУ СКР у Республіці Крим" у справі Гульсум Алієвої.

Разом з Аджи-Мамутовою і Алієвою з ними пройде адвокат Едем Семедляєв, який представляє інтереси Гульсум Алієвої і надає родині консультаційні юридичні послуги.

Нагадаємо, вранці 19 липня співробітники ФСБ увірвалися в будинок кримського татарина, фігуранта "справи ялтинської групи" Мусліма Алієва. За даними правозахисників, в операції задіяли близько 10 силовиків.

Незабаром доньці Мусліма — Гульсум Алієвій пред'явили обвинувачення у зв'язку із публікаціями на сторінці громадської організації "Кримська солідарність" у Facebook. Їй вручили постанову про підозру в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі у соціальних мережах і викликали на допит.

Як писало QHA, 19 липня Гульсум Алієву відпустили з Алуштинського управління Слідчого комітету (СК) в окупованому Криму.

QHA