СТРАСБУРГ (QHA) -

Питання про викраденого ймовірно ФСБ Росії українця Павла Гриба обговорили на засіданні Комітету міністрів Ради Європи. Про це заявив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба, передає УНН.

— На Комітеті міністрів Ради Європи розповів про викрадення Павла Гриба і закликав комісара з прав людини вжити заходів для його звільнення. Нагадав про Асєєва, Семену, Сущенка, Чийгоза і переслідування УПЦ КП у Криму. Рада Європи повинна діяти. М'яка реакція дорівнює жорстокішим репресіям, зазначив він.

QHA повідомляло, що 19-річний українець Павло Гриб рішенням російського суду у Краснодарі заарештований до 17 жовтня і звинувачений за статтею 205.1 КК РФ (сприяння терористичній діяльності).

7 серпня колишній український офіцер, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що його 19-річний син Павло 24 серпня поїхав у Білорусь і зник.

Гриб дізнався, що його син перебуває у російському розшуку за звинуваченням у терористичній діяльності. Інформацію про затримання у правоохоронних органах Білорусі батькові не підтвердили.

Гриб впевнений, що юнака викрала ФСБ РФ через його патріотичні погляди, виманивши його на територію Білорусі за допомогою дівчини-росіянки.

29 серпня 17-річна росіянка із Сочі зізналася, що запросила українця Павла Гриба у Білорусь під тиском співробітників Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA