КИЇВ (QHA) -

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону почне розгляд справи українського політв'язня Павла Гриба по суті 17 липня, заявила прес-секретар суду Олена Катькало.

За її словами, судове засідання у справі Гриба призначено на 11:00 17 липня. Однак дата може змінитися через те, що захист українця може не встигнути прибути до цієї дати.

Як відомо, Гриба Росія звинувачує у підготовці теракту. Справу українця передали на розгляд у Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ, 9 липня мають відбутися попередні слухання.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, викрадений спецслужбами РФ у Білорусі Павло Гриб нібито в період з березня по травень 2017 року, перебуваючи в Україні, листувався у мережі зі школяркою з Сочі, ученицею старших класів.

Нагадаємо, 25 червня в Росії завершилося попереднє розслідування у справі незаконно утримуваного в РФ 19-річного українця.

Павло Гриб зник безвісти 24 серпня 2017 року в Білорусі. Як пізніше розповів Павло Гриб, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим у лісі. Більше доби Павла тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де оформили арешт.

Влада Білорусі не визнає своєї причетності до викрадення українця.

QHA