МОСКВА (QHA) -

У Північно-Кавказькому окружному військовому суді відбудеться закрите засідання за надуманою «справою «Хізб ут-Тахрір», фігурантом якої є кримський правозахисник Емір-Усеїн Куку. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Він звинувачується в участі у діяльності ісламської партії Хізб ут-Тахрір за двома статтями: 205.5 КК організація діяльності терористичної організації і 278 КК підготовка до насильницького захоплення влади, сказано у повідомленні.

Крім цього, розглянуть також справи інших обвинувачених Мусліма Алієва, Вадима Сірука, Енвера Бекірова, Рефата Алімова і Арсена Джеппарова.

— Їхні інтереси захищають адвокати: Олександр Попков, Еміль Курбедінов, Оксана Железняк, Сергій Легостов, Айдер Азаматов і Едем Семедляєв.

Нагадаємо, у Ростові-на-Дону (РФ) у Північно-Кавказькому окружному військовому суді перенесли засідання суду у надуманій справі «Хізб ут-Тахрір». Засідання, яке мало відбутися 10 січня, перенесли на 24 січня 2018 року на 11:00.

QHA повідомляло, що адвокат Емір-Усеїна Куку Олександр Попков розкрив деталі утримання кримськотатарського активіста в ростовському СІЗО. За його словами, в камері, де утримується Емір-Усеїн Куку, ув'язнені сплять по черзі.

Всіх фігурантів сфабрикованої окупантами кримінальної «справи Хізб ут-Тахрір» перевели у СІЗО міста Ростов-на-Дону (Росія).

Зазначимо, що фігурантами так званої «справи Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

QHA