КРАСНОДАР (QHA) -

Прокуратурою Центрального округу Краснодару проведена перевірка дотримання законодавства про протидію екстремізму через розміщену в будівлі автовокзалу Краснодар-1 географічної карти із зображенням Кримського півострова в межах території України, повідомляють ЗМІ.

Вказується, що розміщення карти є порушенням Федерального конституційного закону «Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів — Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя».

Російські ЗМІ інформують, що «з метою усунення порушень законодавства про протидію екстремістській діяльності прокуратурою округу керівництву організації внесено подання, за результатами розгляду якого винну посадову особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності, проведена заміна карти на відповідну фактичному стану статусу суб'єкта Російської Федерації».

Нагадаємо, в лютому-березні 2014 року Росія анексувала Крим, ввівши туди війська та організувавши незаконний «референдум» про приєднання півострова.

Країни Заходу не визнали анексію Криму і ввели проти Росії масу економічних санкцій. Для України Крим лишається тимчасово окупованою територією.

ФОТО: інтернет

QHA