РІВНЕ (QHA) -

У відкритті нового сервісного центру, що розташований на вул. Макарова, 21 у приміщенні торговельного центру METRO Cash&Carry Ukraine, взяли участь голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, народний депутат Юрій Вознюк, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, мер Рівного Володимир Хомко, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук та новопризначений керівник Нацполіції Рівненської області Валерій Присяжнюк.

Всі впевнені, що тепер рівень послуг надаватиметься якісніше та прозоріше. На колишнє МРЕВ, що знаходилося на вул. Гайдамацькій, 21, з боку клієнтів було чимало нарікань. Зокрема була нестача місць для паркування, утворювалися черги. У новому ж центрі, запевняють громадян, діятиме нове обслуговування — тут розташований інформаційний кіоск, ведеться відеоспостереження. Також передбачений дитячий куточок. Саме приміщення оформлене в унікальному дизайнерському стилі.

Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій запевнив, що надання послуг триватиме від 30 хвилин до 2 годин. Клієнтів обслуговуватимуть близько 20 підготовлених працівників. Працюватимуть без обідньої перерви. Окрім цього громадянам надходитимуть СМС-повідомлення про виготовлені документи.

— Всі черги безпосередньо у залі відвідування відтепер у нас стали електронними. У нас працює система прозорого спостереження за онлайн-чергами, де є можливість через Інтернет побачити, що відбувається, скільки людей у залі очікування, спланувати свій візит. У нас працює система моніторингу та звіту за кожним працівником, таким чином відвідувач може нам поскаржитися, надати пропозиції стосовно якості обслуговування. Надати свій відгук можна після отримання послуг, або зателефонувати на кол-центр, розповів Владислав Криклій.

Загалом в Україні це вже 12-й сервісний центр МВС цього року. Насамперед громадяни звертатимуться до центру, щоб отримати, обміняти посвідчення водія, зареєструвати, перереєструвати автомобіль. Обіцяють, що до кінця червня такі центри з’являться в інших областях.

Нагадаємо, колишні міліціонери біля Рівного перекривали трасу Київ-Чоп, вимагаючи підвищення пенсій.

ФОТО: Головний сервісний центр МВС

QHA