РІВНЕ (QHA) -

Організатори акції зазначили, що вона була влаштована, щоб привернути увагу місцевої влади до проблем з дорогами.

— Дороги не ремонтуються відповідно до прийнятих норм і правил. Ми, як водії, страждаємо від таких доріг. За це відповідальності ніхто не несе, — говорить активіст Руслан Левчик.

Активісти пропонують створити окрему комісію з депутатів і представників громадськості, яка б контролювала якість виконання ремонту доріг.

— Ми звертаємо увагу, хто ремонтує дороги. Ось вчора, наприклад, помітили п'яного комунальника. Окрім того, на вихідні очікуються морози. Тобто, дороги ще більше будуть пошкоджуватися. Це відбувається через те, що ремонт виконується неякісно. Вони асфальт просто кидають в яму. Контроль за виконанням робіт несе міська рада, але вона цього не робить, — каже Левчик.

У той же час, як повідомляє голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, за минулий рік на ремонти дорожнього покриття в області була виділена рекордна сума коштів — близько 500 мільйонів гривень.

— У Рівненській області — 5 тисяч км доріг, тому важко усе виконати одразу. Звичайно, у нас є проблеми після зими — цього не можна заперечувати. Але я проводив нараду з дорожніми службами. Як стабілізуються погодні умови, ремонтні роботи триватимуть, — сказав він.

Активісти ж, окрім цієї акції, зі своїми вимогами виступили на сесії Рівненської облради.

QHA