СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В анексованому Криму в російського оператора зв'язку ТОВ «Міранда-медіа» з початку року вкрали близько трьох кілометрів мідного кабелю зв'язку.

Про це повідомляється на сайті компанії.

— Від початку 2018 року в провідного оператора зв'язку Криму — ТОВ «Міранда-медіа» — вкрадено приблизно 3 кілометри багатопарного мідного кабелю зв'язку. Крадіжка кабелів зв'язку призводила до унеможливлення безперебійного надання якісних телекомунікаційних послуг зв'язку клієнтам багатоквартирних будинків і завдання матеріальних збитків суспільству в розмірі півмільйона рублів, — йдеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що у серпні вдалося затримати трьох підозрюваних у крадіжці кабелю.

— Були затримані троє жителів Сімферополя, підозрюваних у скоєнні серії крадіжок мідного кабелю зв'язку «Міранда-медіа» на дахах багатоквартирних будинків у різних районах Сімферополя. За фактами крадіжки ведеться слідство, готується передача матеріалів до суду, порушено кримінальні справи стосовно трьох жителів столиці Криму 19, 25 і 26 років, двоє з яких перебувають у СІЗО.

На підозрюваних чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

— Окрім того, зараз відпрацьовується версія про причетність ще трьох кримчан, які могли мати зв'язок з фігурантами і давати їм інформацію щодо модернізованих мереж «Міранда-медіа».

 

QHA повідомляло, що жителі Сімферополя не могли додзвонитися до швидкої допомоги через крадіжки телефонного кабелю. Так званий керівник Центру медицини катастроф Криму Сергій Астанкін заявив, що працювали резервні номери, проте на них дзвінки не надходили. Кабель вкрали з колодязя, де прокладено телефонний зв'язок.

QHA