КИЇВ (QHA) -

Глава Національної поліції України Сергій Князєв 25 квітня на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ за підсумками роботи відомства за I квартал 2017 року розповів про результати розслідування вбивства депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

— Є позитивні зрушення щодо встановлення осіб, причетних до скоєння вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, — зазначив Князєв.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко раніше повідомив, що поліція розглядає версію замовного вбивства Вороненкова як першочергову. Російський екс-депутат під час перебування в Києві перебував під охороною військової розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 березня близько 11:30 біля п'ятизіркового готелю Premier Palace Hotel на перетині бульвару Шевченка і вулиці Пушкінської в центрі Києва був убитий колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков.

Президент України Петро Порошенко назвав вбивство Вороненкова «актом державного тероризму» з боку Росії.

Денис Вороненков давав свідчення у справі ГПУ проти колишнього українського президента Віктора Януковича, що підтверджують факт російської збройної агресії проти України. Зокрема, він свідчив про те, що у лютому 2014 року Віктор Янукович дійсно звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести до України війська.

ФОТО: інтернет

QHA