САН-ФРАНЦИСКО (QHA) -

Фотовиставку «Abroad» (Закордон — ред.) про життя кримськотатарського народу в окупованому Криму відкрили у центральній бібліотеці Сан-Франциско (США).

Про це повідомили у прес-службі Генерального консульства України в Сан-Франциско.

Протягом двох місяців у бібліотеці буде розміщено 20 фотографій українського фотографа кримськотатарського походження Еміне Зіятдінової.

— Мета проведення цього заходу в Сан-Франциско, яке є багатонаціональним і етноконфесійним містом, і в якому 26.06.1945 був підписаний Статут ООН, полягає у приверненні уваги міжнародної спільноти в цілому і американського співтовариства зокрема до грубих і систематичних порушень російською окупаційною владою основних прав і свобод людини в Криму, — йдеться у повідомленні.

Метою виставки також є показати, що «масові порушення на окупованому півострові не залишаться непоміченими, а дії окупаційної влади — безкарними».

Нагадаємо, 9 липня комітет з питань демократії, прав людини і гуманітарних питань ПА ОБСЄ підтримав український проект резолюції про порушення прав людини в анексованому Криму. За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, за ухвалення резолюції проголосувало 35 осіб, дев'ятеро виступили проти, а семеро утрималися від голосування.

QHA