СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Окупаційна влада Севастополя затвердила постанову про організацію прийомних сімей для пенсіонерів та інвалідів.

Постанову затвердили сьогодні, 27 вересня, на засіданні «уряду» міста.

Ті севастопольці, які погодяться доглядати за інвалідом або літньою людиною, отримуватимуть щомісячну допомогу в розмірі 4 тисяч рублів.

— Документ встановлює алгоритм організації технології прийомної сім'ї та порядок надання щомісячної винагороди за догляд за громадянами похилого віку та інвалідами, — зазначила «в.о. департаменту праці та соцзахисту» Олена Бардакова.

Вона підкреслила, що у 2018 і 2019 роках планується створити по 20 таких прийомних сімей, а у 2020 і 2021 роках — по 25.

— Зазначена технологія буде сприяти розширенню вибору форм соціального обслуговування, а також підвищенню комфортності та збереженню домашніх умов проживання громадян похилого віку та інвалідів.

 

QHA повідомляло, що окупаційна влада Севастополя вирішила допомогти вижити кримським пенсіонерам, виділивши їм безкоштовні торгові місця на ярмарку. Для десятків тисяч пенсіонерів міста передбачено усього 15 місць. Начальник головного управління споживчого ринку і ліцензування Вадим Кірпічніков заявив, що безкоштовні торгові місця для пенсіонерів відкриють на кожній селянській ярмарці Севастополя.

 

Джерело: Примечания

QHA