СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю «суд» в анексованому Севастополі постановив знести ринок "Народний" по вулиці Корчагіна. «Влада» міста також заявила, що ліквідує ринок "Сталінградський" по вулиці Героїв Сталінграда.

Ринок "Народний" існує близько півтора роки. Про його закриття почали говорити минулої зими, після перевірки.

«Начальник головного управління споживчого ринку і ліцензування» Вадим Кірпічніков зазначив, що під час перевірок на майданчику ТОВ «Ринок Народний» виявили грубі порушення вимог пожежної безпеки.

"Губернатор" Севастополя Дмитро Овсянніков закликав усунути всі порушення і не закривати ринок «Народний». Так, власником ринку є депутат Законодавчих зборів Нижнього Новгорода, якого до Севастополя особисто запрошував "губернатор". Відзначається, що наприкінці 2017 року власника ринку затримали за підозрою у комерційному підкупі в особливо великому розмірі.

«Суд» все ж задовольнив вимогу «прокуратури» Севастополя про ліквідацію ринку і зобов'язав його адміністрацію звільнити територію від торгових об'єктів.

Ринок "Сталінградський" мають намір знести через те, що на цьому місці хочуть облаштувати соціальну ярмарок.

Торговцям запропонували розрізнені місця на інших ринках міста, однак це не влаштовує підприємців і покупців, які зібрали 1,5 тисячі підписів зі зверненням до «уряду» із закликом зберегти ринок.

— Людей заганяють у такі рамки, за яких вони не можуть існувати. На соціальній ярмарці торгове місце коштуватиме 30 тисяч рублів. Про дешеві продукти говорити не доводиться. Тепер нам пропонують альтернативні, але нерентабельні торгові місця. Ми втратимо своїх покупців, яких напрацьовували роками, — зазначила підприємець Ірина Джуромська.

 

QHA повідомляло, що в анексованому Криму представники фірми «Акура» знесли недобудовану мечеть Ар-Рахман, яку зводили на гроші місцевої громади. Адвокат Маммет Мамбетов заявив, що бізнесмени не надали громаді мікрорайону «Стрілецька» рішення суду на знесення споруди. На цьому місці хочуть звести новобудови.

 

Джерело: Примечания

QHA