СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Жителі приватного сектору по вулиці Харченко у Севастополі б'ють на сполох. Будівництво нових будинків в їхньому районі може призвести до зсуву.

Близько місяця тому власники ділянок почали будівельні роботи буквально в декількох метрах від проїжджої частини, що знаходиться на височині.

Севастопольці вважають, що з приходом холодів і дощів грунт почне повзти, і це поставить під загрозу безпеку всього району.

При цьому, схил не обладнаний підпірною стіною, а на ділянці, де ведеться будівництво, зрубали всі дерева, коренева система яких тримала грунт.

Жителі відзначають, що через вузькі дороги і особливості ландшафту до місця будівництва не може заїхати навіть "бетономішалка". А значить, в разі пожежі там не проїде і пожежна машина.

Власник ділянки на контакт не виходить. Будівельники розповіли, що тут будують два триповерхових будинки.

За допомогою мешканці вулиці зверталися до севастопольських "депутатам", але ті повідомили, що на сусідніх небезпечних ділянках незабаром також можуть з'явитися приватні будинки.

Ще до початку будівництва на місце виїжджали співробітники "МНС", які відзвітували "уряду" Севастополя, що потрібно відремонтувати дорогу.

З приводу безпеки будівництва жителі зверталися в "Севбуднагляд".

Якщо нічого не зміниться, обіцяють піти в "прокуратуру" міста.

 

 

У вересні два севастопльскі пляжі "Кача-2" і "Прибой" закрили через зсув.

У липні в Севастополі активізувався зсув. Через нього обрушилися дві споруди, а погрожував зсув 33 ділянках. Тоді рятувальники огородили територію в районі зсуву і відключили електропостачання будинків в зоні ризику.


Джерело: Примечания

 

QHA