СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

У Севастополі планують реконструювати Історичний бульвар. Роботи на бульварі мають розпочатися у жовтні поточного року.

У рамках реконструкції місцева "влада" хоче облаштувати майданчики, на яких покажуть сцени з побутового життя військових таборів.

Також планують відремонтувати і відновити гарматні батареї лівого і правого фасадів 4-го бастіону (найважливіше укріплення Південної сторони Севастополя), музеєфікувати підземно-мінну галерею.

Окрім того, розширять виставкові площі, створять малі архітектурні форми, реконструюють будівлі під туристичний інформаційний центр.

За задумом авторів реконструкції, таким чином кожен бажаючий зможе зануритися в атмосферу минулих століть і часів Другої світової війни.

Начальник "головного управління культури Севастополя" Микола Краснолицький зазначив, що своєчасна реконструкція Історичного бульвару має велике значення у переддень 75-річчя перемоги у Другій світовій війні, яке відзначатимуть у 2020 році.

 

Раніше повідомлялося, що у Сімферополі навчать дітей поводитися зі зброєю. Як заявив "голова міської адміністрації" Сімферополя Ігор Лукашев, навчати дітей будуть у кібер-страйк клубі. Раніше силовики з Росгвардії та ОМОНу провели в Криму присягу дітей до лав «Юнармії Росії». До «Юнармії» вступили декілька десятків дітей, з яких планують сформувати загони «молодих гвардійців».

 

Джерело: sevmuseum.ru

QHA