СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

У Севастополі після наказу безкоштовно возити пільговиків скоротилася кількість маршруток, через що до них утворюються величезні черги.

При цьому, тролейбуси ходять порожні, так як пенсіонери пересіли у маршрутки.

Так, жителі проспекту Перемоги змушені були відстояти 500-метрову чергу на маршрутку, щоб дістатися до роботи.

— Проспект Перемоги, кінцева 109 топіку, час 7:40! В очікуванні дива щодня! У мене запитання до перевізника — о котрій я маю виходити, щоб відвести дитину в садок і виїхати на роботу на інший кінець міста? Або перевізник думає, що ми зобов'язані придбати кожен приватне авто, — пишуть місцеві жителі у соцмережах.

 

Велика черга на маршрутки утворилася також у північній частині міста.

Деякі жителі міста позв'язали відсутність маршруток зі штормом на півострові, проте у "безштормові" дні севастопольці також скаржаться на роботу транспорту.

 

Минулими вихідними транспортний колапс виник у Балаклаві. Маршрутка приїхала тільки після багаторазових дзвінків диспетчеру.

Водій пояснив відсутність транспорту перезмінкою працівників транспортного підприємства.

Жителі Севастополя відзначають, що ввечері на транспорт доводиться чекати годинами.

 

Для пільговиків у Севастополі зробили безкоштовним проїзд на 64-х маршрутах. Але компенсацію водіям автобусів і маршруток за пільговиків (а їх у Севастополі 26 категорій) міська "влада" пообіцяла виплатити протягом 50 днів. Деякі водії відмовлялися брати пільговиків "на борт", закривали двері перед носом пенсіонерів.

 

Джерело: Примечания

QHA