СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Приватний дитячий садок "Росія 21" з вулиці Паркова в анексованому Севастополі працював з численними порушеннями.

Про це виданню "Новый Севастополь" повідомив "старший помічник прокурора" міста Юрій Писанко.

— У приміщеннях дошкільного закладу не забезпечені умови для просушування верхнього одягу і взуття дітей, роздягальні не обладнані шафами для верхнього одягу, меблі підібрані без урахування вікових змін дітей, — зазначив Писанко.

За його словами, у співробітників дитсадка не було медичних книжок, а також відомостей щодо проходження медоглядів. Вони також не були офіційно працевлаштовані.

Підконтрольна Кремлю прокуратура Севастополя закликала підприємців усунути порушення санітарних норм і порушила з цього питання адміністративну справу.

 

Відзначимо, в Криму після анексії виникла гостра нестача місць у дитячих садках. Самопроголошений так званий голова Криму Сергій Аксенов заявляв, що величезні черги до дитячих садків пов'язані з масовим переїздом на окупований півострів держслужбовців з Росії.

Так, у "Міносвіти Криму" заявляли, що жителі регіонів Росії, які переїжджають в окупований Крим, потрапляють в електронну чергу до дитячого садочка під таким же номером, як були зареєстровані у своєму місті. А діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів і слідчого комітету, дітей прокурорів і суддів можуть зараховувати в садок без черги.

Раніше у Севастополі спалахнув скандал у міському дитячому садку №90. Підконтрольна Кремлю влада Севастополя приховувала факт захворювання дітей на вірусний менінгіт в установі. У дитсадку не оголосили карантин, а в "уряді" заявили, що у дітей гостра респіраторна вірусна інфекція. Однак у виписках з історій хвороби, які зробили лікарі міської інфекційної лікарні, був вказаний діагноз "серозний менінгіт".

 

Джерело: Новый Севастополь

QHA