СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю Ленінський "суд" анексованого Севастополя закрив адміністративне провадження відносно активіста і підприємця Володимира Новікова. Раніше його оштрафували за проведення мітингу на площі Нахімова, передають Крым.Реалии.

— Припинити провадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення, — йдеться у рішенні "суду".

 

Новіков на "суді" заявив, що місцева "влада" заздалегідь спланувала цю провокацію, зокрема, "склала протокол, визначила правопорушення, які він нібито мав вчинити, підібрали кандидатури свідків".

— На жодному засіданні не надали документ, який би підтверджував право департаменту громадських комунікацій Севастополя погоджувати або забороняти мітинги, — зазначив він.

 

За словами активіста, в російському законодавстві не визначений порядок узгодження проведення громадських заходів.

 

QHA повідомляло, що на початку грудня 2017 року Володимир Новіков розпочав голодування на одній з площ міста через знесення МАФів, який він вважав незаконним. Він вимагав від "уряду" Севастополя видати розореним підприємцям компенсаційні місця. "Влада" обіцяла це зробити, але місця так і не виділили.

За проведення мітингу Новікова оштрафували на 10 тисяч рублів. Активіст також виступав проти невирішених проблем у сфері освіти і охорони здоров'я.

"Апеляційний суд" Севастополя виправдав Новікова.

 

Джерело: Крым.Реалии

QHA