СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Підконтрольний Кремлю департамент охорони здоров'я окупованого Севастополя наказав зупинити роботу Центру реабілітації дітей-інвалідів з психічними і психологічними розладами розвитку.

Центр не працюватиме до кінця 2018 року, оскільки «державне завдання» скоротили вдвічі.

«Голова Севастопольського відділення» Всеросійської організації батьків дітей-інвалідів Олена Васечкіна заявила, що у минулому році до центру звернулося 480 дітей, а в цьому році «держзавдання» скоротили до 240 дітей. При цьому реабілітацію пройшли вже більше 260 дітей-інвалідів, що перевищує «ліміт».

Васечкіна підкреслила, що черга в Центрі розписана на декілька місяців вперед, і якщо зараз на півроку припинити надавати дітям допомогу, станом на 1 січня черга буде ще більшою.

Відзначається, що понад 600 дітей у Севастополі мають психоневрологічні захворювання, такі як дитячий центральний параліч, синдром Дауна, аутизм, розлад аутичного спектру та інші.

QHA повідомляло, що жителі окупованого Севастополя вийшли на мітинг проти так званого уряду. Учасники акції заявили, що «влада» вилучає у містян видані Україною земельні ділянки.

Джерело: BSNews

QHA