СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

До 1 листопада в анексованосу Севастополі знесуть більше 900 «незаконно встановлених гаражів». Про це повідомили у прес-службі підконтрольної Кремлю адміністрації міста.

— Від початку 2018 року Департамент міського господарства Севастополя демонтував быльше 650 незаконно встановлених некапітальних гаражів. За словами заступника директора профільного відомства Євгена Горлова, в цілому до 1 листопада демонтують быльше 900 незаконно встановлених некапітальних об'єктів, — йдеться у повідомленні.

За словами Горлова, з 2016 року кожен з власників гаражів міг оформити на нього документи або самостійно демонтувати.

Усі знесені гаражі так зване Управління адміністративно-технічного контролю міського господарства доставить на спеціально організований для зберігання майданчик.

— Щоб повернути свій гараж та майно власнику, необхідно звернутися з відповідною заявою до Управління адміністративно-технічного контролю міського господарства.

За даними прес-служби, в анексованому Севастополі нібито виявили близько 1 тисячі 200 незаконно встановлених об'єктів.

 

QHA повідомляло, що у Севастополі хочуть знести два ринки. Окупаційна влада ліквідовує ринки "Народний" по вулиці Корчагіна і "Сталінградський" по вулиці Героїв Сталінграда. Під час перевірок на ринку "Народний" виявили грубі порушення вимог пожежної безпеки. "Губернатор" Севастополя Дмитро Овсянніков закликав усунути всі порушення і не закривати його, проте «суд» все ж задовольнив вимогу "прокуратури" Севастополя про ліквідацію ринку.

Ринок "Сталінградський" мають намір знести, у першу чергу, через те, що на цьому місці хочуть влаштувати соціальний ярмарок.

Торговцям запропонували розрізнені місця на інших ринках міста, однак це не влаштовує підприємців і покупців, які звернулися до "уряду" з проханням не зносити ринки.

QHA