СТОКГОЛЬМ (QHA) -

У Швеції журналіст Роман Бочкала презентував свій фільм про анексію Криму. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що фільм представив науковим співробітникам CBEES — університету Стокгольма, в якому вивчаються країни Балтії та Східної Європи.

— В Україні він демонструвався два роки тому. Для шведів це все нове. Вони не глибоко у матеріалі. І це не дивно. Україна пішла з перших шпальт європейської преси. І так — відчувається втома від нашого питання. Потрібно нагадувати про себе. І згадувати не тільки погане. Робити акцент на позитиві. Слабаків і невдах ніхто не любить, — написав він.

Нагадаємо, в Брюсселі (Бельгія) на фестивалі українського кіно «Ukraine on Film. Bridges: East of West» відбувся показ фільму режисера Аскольда Курова «Процес: Російська держава проти Олега Сєнцова».

У прес-службі посольства України в Бельгії відзначили, що «фільм став приводом ще раз продемонструвати солідарність з українським режисером Олегом Сєнцовим», якого засудили до 20 років колонії суворого режиму за сфабрикованими звинуваченнями у підготовці терактів в окупованому Криму.

QHA