СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У Криму затримали керівника і ще двох співробітників науково-виробничого комплексу "Дедал".

Операцію із затримання проводили співробітники підрозділів власної безпеки ФСБ Росії у взаємодії зі слідчими Головного слідчого управління СК Росії в окупованому Криму.

Громадян Російської Федерації, жителів Краснодарського краю, затримали у момент передачі першої частини хабара сумою у 2,5 мільйона рублів в одному з ресторанів Сімферополя. Пізніше затримали ще одного фігуранта справи.

Так, співробітники акціонерного товариства намагалися запропонувати великий хабар посадовій особі прикордонного управління за заступництво під час укладення держконтрактів і сприяння у прийманні робіт зі встановлення засобів охорони держкордону.

Йдеться про керівника підвідомчого "Росатому" підприємства "Дедал" Ігоря Сушкова. Затримання гендиректора проводилося ще у квітні, проте інформація раніше не розголошувалася з урахуванням таємниці слідства.

Стосовно затриманих порушено кримінальну справу — дача хабара, вчинене групою осіб в особливо великому розмірі. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від восьми до 15 років зі штрафом у розмірі до 70-кратної суми хабара.

Рішенням "мирового судді" Київського району Сімферополя у жовтні АТ НПК "Дедал" було визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення за незаконну винагороду від імені юридичної особи та оштрафовано на 20 мільйонів рублів.

 

Раніше голова маріонеткового уряду Криму Сергій Аксенов звільнив начальника Служби капітального будівництва Світлану Моравську, яка втрапила до корупційного скандалу.

Моравську звинуватили у зловживанні посадовими повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки. Справа стосується періоду, коли жінка очолювала Службу капітального будівництва у Самарі (Росія).

19 жовтня у Москві заарештували "віце-прем'єра" Криму Віталія Нахлупіна, якого звинуватили в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

 

Джерело: РИА Новости

QHA