СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В анексованому Сімферополі у суботу, 6 вересня, перекриють рух для автомобілів через проведення заходів у рамках Естафети вогню XXIX зимової універсіади. Про це повідомили у прес-службі підконтрольної Кремлю адміністрації Сімферополя.

Рух транспорту перекриють з 14:30 до 17:00 по вулицях Київській і Самокиша, проспектах Вернадського і Кірова, площах Куйбишева і Леніна. Після церемонії відкриття Естафети факелоносці пронесуть вогонь маршрутом, який пролягає цими вулицями.

— Урочиста церемонія відкриття Естафети вогню розпочнеться о 14:30 в КФУ ім. В.І. Вернадського. Після її завершення факелоносці пронесуть вогонь Зимової універсіади – 2019 за маршрутом пр. Вернадського — вул. Київська — пл. Куйбишева — пр. Кірова — пл. ім.В.І. Леніна. Запалення чаші Естафети вогню XXIX Всесвітньої зимової універсіади 2019 року відбудеться на площі імені Леніна о 16:00, — йдеться у повідомленні.

Окрім анексованого Сімферополя, до маршруту естафети включені такі міста сусідньої Росії, як Москва, Архангельськ, Санкт-Петербург, Калінінград, Сімферополь, Ростов-на-Дону, Ставрополь, Грозний, Казань, Єкатеринбург, Владивосток, Іркутськ, Барнаул, Новосибірськ, Томськ, Абакан, Кизил, міста Красноярського краю.

 

QHA повідомляло, що в окупованому Криму частину траси Алушта — Ялта від села Пушкіно до Краснокам'янки перекрили для вантажівок через сильний зсув. У дорожньому покритті виявили тріщини, а край проїжджої частини просів на півметра.

QHA