СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму закінчилося судове засідання з розгляду апеляційної скарги у справі кримськотатарського громадського активіста і журналіста Нарімана Мемедемінова, повідомляє на своїй сторінці у Facebook громадська організація "Кримська солідарність".

За даними правозахисників, адвокат Едем Семедляєв подав скаргу через те, що у день обшуку співробітники ФСБ грубо порушили його права, зокрема, нічого йому не пояснили.

За статтею 125 КПК було подано скаргу для розгляду цих порушень.

Відзначимо, останнє засідання у справі Мемедемінова відбулося 23 травня. Адвокат зазначив, що під час заповнення протоколів допиту, «слідчий» не вніс дані про українське громадянство кримського татарина.

Нагадаємо, раніше підконтрольний окупантам суд в Криму продовжив термін арешту Наріману Мемедемінову до 15 серпня цього року. Адвокат кримського татарина Едем Семедляєв повідомив, що Мемедемінова відправили на психіатричну експертизу.

Він зазначив, що для цієї категорії справ психіатрична експертиза не є обов'язковою, однак практика показує, що в усіх політичних справах щодо кримських татар окупанти проводять цю принизливу процедуру.

Відзначимо, кримського татарина підозрюють в «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

QHA