СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У Сімферополі російські силовики виявили й вилучили 53 тонни контрафактного спирту.

Як повідомляє прес-служба "МВС Криму", організатори злочинного промислу протягом декількох місяців займалися на півострові зберіганням, перевезенням і роздрібним продажем етилового спирту.

Привозили контрафактний товар з Росії. За експертними оцінками, вартість вилученого спирту становить більше 3 млн рублів.

— Спирт перевозився на територію кримського півострова за підробленими документами. З метою конспірації ємності з рідиною зловмисники переховували у вантажних автомобілях і причепах до них у закамуфльованому вигляді, серед мішків і тюків з іншими товарами.

 

Максимальне покарання, передбачене статтею 171.3 ч.2 КК РФ (незаконне виробництво і збут етилового спирту, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах), пов'язане з позбавленням волі на строк до п'яти років, а також з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

— З урахуванням того, що у рамках слідства здобуто достатньо доказів, обвинувачені визнали свою провину. Відносно одного з них обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а до іншого — підписка про невиїзд. Наразі у кримінальній справі прокуратурою Республіки Крим затверджено обвинувальний висновок, справу направлено до суду для розгляду по суті.

 

Раніше у селі Воїнка Красноперекопського району анексованого півострова знайшли підпільний цех з виробництва алкогольної продукції.

Обсяг незаконно виготовленої спиртовмісної рідини становив не менше 12 тисяч пляшок на тиждень.

 

Джерело: 82.мвд.рф

QHA