СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У Сімферополі заборонили проводити мітинг проти російської пенсійної реформи, який призначили на 2 вересня.

У відповідь на це "депутат" підконтрольної Росії Сімферопольської міськради, секретар міськкому КПРФ Степан Кіскин вимагає від російського прокурора Сімферополя Дмитра Погудіна організувати перевірку діяльності заступника голови міської адміністрації Софії Батової і сприяти в оголошенні їй догани і подальшого звільнення.

Кіскин зазначив, що міська адміністрація порушила право громадян на мирні збори. Керівник апарату адміністрації Сімферополя Софія Батова письмово повідомила Кіскина, що проведення мітингу проти російської пенсійної реформи 2 вересня на площі Леніна неможливе, оскільки там проведуть інший захід.

У свою чергу "депутат" заявив, що окрім КПРФ, у цей день ніхто не подавав заявок на проведення публічних заходів на площі Леніна. За словами депутата, він сфотографував «Журнал кореспонденції», в якому відсутні записи про подачу подібних повідомлень.

Як писало QHA, 29 липня у Севастополі відбувся мітинг проти пенсійної реформи РФ. Організаторами акції стали представники ліворадикальних організацій.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю парламент окупованого Криму підтримав російський законопроект про пенсійну реформу і схвалив відповідний проект постанови про підвищення пенсійного віку. Так званий спікер "парламенту" Володимир Константинов заявив, що якщо не буде «балансування пенсійної системи», то потрібно підвищувати податки або страхові внески до Пенсійного фонду.

QHA